O nás

Najděte si zajímavé investiční nemovitosti!

Getflat je komunitní platforma pro začínající i pokročilé investory do nemovitostí.

Vše, co investor potřebuje, najdete na jednom místě. Členové dostanou přístup k realitnímu know-how, odborníkům z okolí kupované nemovitosti, největší databázi nabízených nemovitostí k prodeji a analytické nástroje pro vyhodnocení potenciálního zisku a rizika.

Naše hodnoty

Nezávislost

Nejsme závislí na žádném realitním subjektu, děláme službu pro investory do nemovitostí, nechceme zneužívat a dál prodávat údaje.

Komplexnost

Snažíme se zajistit investorům do nemovitostí všechny informace a podklady na jednom místě.

Transparentnost

Jsme vůči investorům plně transparentní a ukazujeme věci takové, jaké jsou.

Slovo zakladatele Michala Rambouska

michal-rambousek-getflat

Jako zakladatel společnosti specializující se na správu nemovitostí a poskytování garantovaného nájemného, mám za sebou bohaté zkušenosti s pronájmem více než 550 bytů v Praze. Můj dosavadní rozsah práce zahrnuje práci s nemovitostmi různé velikosti – od malých bytů až po velké bytové komplexy a činžovní domy. Spolupracoval jsem s majiteli těchto nemovitostí na celém procesu od hledání a financování po nákup, rekonstrukci a výsledný pronájem.

Tyto výzvy mě inspirovaly k vytvoření Getflat – platformy, kde mohou investoři na různých úrovních nejen sdílet informace, ale také najít veškeré potřebné zdroje od vzdělání po datovou analýzu nemovitostí a kontakt na odborníky. Platforma také nabízí příležitosti k pohledu za hranice České republiky. Věříme, že se vám náš projekt bude líbit a že se přidáte do naší rostoucí komunity investorů do nemovitostí.

Náš tým

Michal Rambousek
CEO
michal.rambousek@getflat.cz

Vojtěch Hulinský
Copywriter

Yulia Skadchenko
Copywriter

Partneři

Kontakty

Firemní údaje

Digital reality, s.r.o.
IČO: 19492855
DIČ: CZ19492855

Svornosti 852/7
150 00, Praha 5 – Smíchov
Česká republika

Kontakt